Únor 2015

Northangerské opatství

24. února 2015 v 22:47 Historické filmy
Northangerské opatství (romantické drama) je velice hezký film (knihu jsem bohužel ještě nečetla), na který se můžete dívat znovu a znovu a stále bude kouzelný, stejně jako např. Pýcha a předsudek, Rozum a cit... tedy alespoň já to tak mám :)

Stručný děj: Adaptace románu Jane Austenové vypráví příběh dívky Catherine Morlandové (Felicity Jones) s bujnou fantazií a zálibou v romantických a hororových knihách, která žije se svou početnou rodinou na poklidném a trochu nudném anglickém venkově. Zlom v jejím životě nastane, když ji rodinní přátelé vyzvou, aby je jako jejich společnice doprovázela do města Bath. Zde je Catherine uvedena poprvé do společnosti a setkává se se sympatickým Henrym Tilneym (JJ Feild) a jeho sestrou Eleanor, jejichž otec ji pozve na rodinné sídlo, opatství Northanger. Strašidelné a pochmurné sídlo opředené, jak se Catherine domnívá, hroznými tajemstvími, způsobí, že její představivost začne pracovat na plné obrátky a způsobí jí nemalé potíže - ale jiného druhu, než se domnívala...#janeausten #novel #book #reading

A fashion look from June 2010 featuring East of India, laura ashley home decor and farmhouse home decor. Browse and shop related looks.


A fashion look from February 2012 featuring lace shirt, cardis and brown jeans. Browse and shop related looks.

A fashion look from October 2010 featuring mini dress, ballet flats and vintage home decor. Browse and shop related looks.

An art collage from October 2010

An art collage from November 2010

A fashion look from July 2010 featuring empire waist gown, high heel platform pumps and evening purse. Browse and shop related looks.

I INVITE YOU TO JOIN OUR NEW GROUP IN

Enter my current contest, http://www.polyvore.com/catherine_morland/set?id=17233764.

An art collage from July 2011

#JaneAusten #northanger_abbey

A fashion look from August 2011 featuring disco costume, fabric flowers and green picture frames. Browse and shop related looks.